OpiniePoznaj opinie i referencje od naszych klientów
Sprawdź jak oceniają jakość naszych usług

Materiały bardzo rzetelne, wyczerpująco opisane moduły. Bardzo przyjemnie realizowało się szkolenie w wersji on line. Polecam .
Dominika Wojtyka
Pedagog - Urząd Pracy
Świetne materiały szkoleniowe.
Agnieszka Lech
- Bulk Cargo-Port Szczecin Sp. z o.o.
Bardzo dobrze przygotowane szkolenie. Dodatkowo filmy instruktażowe ułatwiają wizualizację postępowania w poszczególnych przypadkach.
Wiesław Olenderek
Brygadzista - BGR BAU Sp. z.o.o.
Dobrze i przystępnie opracowane materiały. Dostępny skrypt ze skróconą wersją wiedzy ze szkolenia w pdf. Możliwość zapoznawania się z treścią szkolenia w dogodnym przedziale czasowym i o dowolnej porze. Przystępna i bardzo dobrze opracowana plastycznie strona Firmy szkolącej. Po zdanym egzaminie sprawdzającym znajomość wiedzy ze szkolenia, możliwość natychmiastowego wygenerowania Certyfikatu w języku polskim i angielskim. Polecam :)
Katarzyna Małgorzata Majewska
Profesor - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Szkolenia zostało przygotowane bardzo profesjonalnie. Slajdy są bardzo merytoryczne i przejrzyste. W trakcie szkolenia można uzyskać jeszcze bardziej pogłębioną wiedzę z zakresu BHP niż w szkoleniu w formie tradycyjnej. Szkolenie bardzo rozszerza i utrwala wiedzę oraz pozwala na analizę zagadnień w dowolnym czasie i miejscu, co w następujących obecnie przemianach społeczno-kulturowych staje się niezbędnym elementem autokreacji i rozwoju oraz realizacji zadań zawodowych.
Dariusz Sarzała
Adiunkt - Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
Wysoko oceniam jakość materiałów szkoleniowych. Treść poszczególnych modułów i skryptu do szkolenia przedstawiono przejrzyście, zwracając uwagę uczestników szkolenia na kwestie szczególnie ważne. Podział całości szkolenia na moduły pozwala na stopniowe zapoznawanie się z bardzo szerokim zakresem treści. Skrypt do szkolenia umożliwia utrwalenie znajomości kluczowych zagadnień związanych z problematyką bezpieczeństwa i higieny pracy.
Małgorzata Kowalik-Olubińska
Nauczyciel akademicki - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Bardzo czytelne i jasno wyrażone komunikaty na slajdach. Dziękuję za możliwość udziału w szkoleniu!
Marta Kowalczyk-Ludzia
Adiunkt - Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
Przejrzysta platforma z łatwo dostępnymi i przyswajalnymi materiałami szkoleniowymi. Możliwość weryfikacji wiedzy w oparciu o zadania wplecione w kurs. Całość zakończona egzaminem, po którego zakończeniu uzyskujemy ważny certyfikat. W 100% polecam
Łukasz Lewandowski
Prezes Zarządu - Sukcesja Bowling Sp. z o. o.
Bardzo dobrze zrobione materiały. Warto je zatrzymać na stałe. Za 5 lat znowu odezwę się do ICEBHP. Dziękuję do widzenia. RS
Roman Soniak
Nauczyciel - I Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim
Bardzo dobre i zrozumiałe szkolenie, które zawiera podstawowe informacje w zakresie Pierwszej Pomocy.
Dominika Kulma
Recepcjonistka - Dwór Sieraków Sp. z o. o.


Zaufali Nam