O Firmie

Internetowe Centrum Edukacji BHP i PPOŻ to Firma z sektora Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, którą tworzy zgrany i wykwalifikowany zespół ludzi z dobrymi zasadami. Nasz sukces zawdzięczamy ciężkiej organicznej pracy i mocnemu zespołowi, który dba o zadowolenie naszych Klientów. Firma od początku swojego istnienia wdraża tradycje polegające na dostarczaniu usług  wysokiej jakości. Nieprzerwanie dopełniamy starań, aby współpraca z nami była łatwa na każdym etapie i odbywała się na przyjacielskich zasadach z zgodnie z polskim i europejskim prawem.

Wynikiem naszej pracy jest zaufanie i stała współpraca z Kontrahentami z całej Polski. Najważniejszymi czynnikami jakimi się kierujemy jest rzetelność, terminowość oraz najwyższa jakość dokumentacji którą oddajemy naszym Klientom. Dodatkową wartością dla naszych Klientów jest pełna dostępność wyników naszej pracy w wersji online, a to wszystko po to aby zapewnić Państwu komfort i satysfakcję z dobrej obsługi.

Współpraca z nami to pewność, że zlecona nam praca będzie wykonana terminowo i solidnie i zgodnie z obowiązującym prawem. Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i logistycznym nasze usługi są wysoce skuteczne,na profesjonalnym poziomie i w bardzo przystępnej cenie. Jesteśmy sprawdzonym partnerem zarówno dla małych jak i dużych Klientów.


Dziękuję za zaufanie i życzę miłej współpracy ICEBHP.PL


W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu
Krzysztof Trześniewski

Opiekun klienta- instruktor
BHP, PPOŻ, KPP

Tel.: 602 404 993
Email: szkolenia@icebhp.pl


Internetowe Centrum Edukacji BHP i PPOŻ

02-672 Warszawa
ul. Domaniewska 47/10

godziny pracy biura
poniedziałek - piątek 08:00-16:00
Zaufali Nam