Kursy wstępne BHP w języku ukraińskim

Kursy wstępne BHP w języku ukraińskim

- 10%
61

55
- 10%
61

55

- 10%
61

55

Szkolenie:

Szkolenie wstępne BHP dla pracowników branży handlowej w języku ukraińskim

Kurs wstępny dla sprzedawców, kasjerów, przedstawicieli handlowych itp.

- 10%
61

55

Szkolenie:

Szkolenie wstępne BHP dla pracowników branży usługowej w języku ukraińskim

Kurs wstępny dla kucharzy, kelnerek, kosmetyczek, fryzjerów itp.

 

Trudna sytuacja w Ukrainie sprawiła, iż do naszego kraju napływa coraz więcej uchodźców. Szukają oni bezpieczeństwa, spokoju, dachu nad głową oraz przede wszystkim pracy, która zapewni im godne życie. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zatrudnienie osoby z Ukrainy. Ustawa z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa ułatwia pracodawcom zatrudnianie uchodźcy.

Przy zatrudnieniu muszą oni również pamiętać, żeby zapewnić im bezpieczne i higieniczne warunki pracy, a to łączy się m.in. z koniecznością przeprowadzenia szkoleń BHP. Bariera językowa sprawia, że organizacja tych szkoleń jest utrudniona.

I właśnie dlatego, w naszej ofercie pojawiły się kursy wstępne BHP w języku ukraińskim. Kurs wstępny BHP w języku ukraińskim pozwoli pracownikom z Ukrainy w szybki i łatwy sposób poznać podstawowe zasady BHP, zagrożenia mogące wystąpić w pracy na danym stanowisku, czy też sposoby postępowania w sytuacji zagrażającej życiu. Dzięki zagadnieniom zawartym w szkoleniach BHP online nauczą się wykonywać pracę w sposób higieniczny i przede wszystkim bezpieczny. Oferowane przez nas szkolenia BHP wstępne online można odbyć o każdej porze dnia i nocy. Można je w dowolnym momencie przerwać i powrócić do nich w najbardziej dogodnym czasie. Szkolenie to można również wykonać z dowolnego miejsca (np. w domowym zaciszu przy kubku gorącej kawy), wystarczy dostęp do internetu oraz dowolne urządzenie cyfrowe (np. laptop, tablet, a nawet smartfon). Każdy kurs wstępny BHP online kończy się testem. Ma to na celu zweryfikowanie, czy osoba szkolona w dostateczny sposób opanowała materiał ze szkolenia. W przypadku nieuzyskania wymaganej liczby punktów kursant może przystąpić do niego ponownie. Warto dodać, że materiał szkoleniowy przygotowany został przez naszych specjalistów, którzy zadbali o to, aby wiadomości były aktualne oraz spełniały wszelkie wymogi prawne i normy. Kurs wstępny BHP w języku ukraińskim to nie tylko spełnienie wymogów prawnych, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pracownika. Po każdym szkoleniu BHP wystawiane jest zaświadczenie.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu
Krzysztof Trześniewski
Opiekun klienta- instruktor
BHP, PPOŻ, KPP
Tel.: 602 404 993
Email: szkolenia@icebhp.pl
Internetowe Centrum Edukacji BHP i PPOŻ
www.icebhp.pl

Zaufali Nam