Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w języku ukraińskim

Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przygotowane w języku ukraińskim

- 30%
184

129

Kurs:

Pierwszej pomocy przedmedycznej - wariant podstawowy w jezyku ukraińskim

Курс з надання першої долікарської допомоги

- 30%
184

129

Kurs:

Pierwszej pomocy przedmedycznej - wariant rozszerzony w języku ukraińskim

Курс з надання першої долікарської допомоги

Pierwsza pomoc przedmedyczna to nic innego, jak ogół czynności skierowanych celem ratowania życia poszkodowanego, aż do przyjazdu wykwalifikowanej służby ratunkowej. Często pierwsze minuty decydują o tym, czy poszkodowany przeżyje lub wróci do pełni zdrowia.

Dlatego też udzielanie pierwszej pomocy jest niezwykle ważne i zaleca się, aby odpowiednie kursy przechodziło jak najwięcej osób. Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej online może odbyć praktycznie każdy, kto chce pogłębić swoją wiedzę w tym temacie. Nasi specjaliści dodatkowo przygotowali szkolenie z pierwszej pomocy w języku ukraińskim.

Ma to pomóc dostosowanie się osób przybyłych z Ukrainy do warunków panujących w Polsce. Również i oni mogą być świadkami nieszczęśliwego wypadku i będą zobligowani do podjęcia akcji ratunkowej. Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej w języku ukraińskim przygotowany został w formie prezentacji multimedialnej. Zawarte zostały w nim zagadnienia związane z przeprowadzaniem resuscytacji krążeniowo-oddechowej, ułożenia poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej, zasad postępowania w przypadku zadławienia się drugiej osoby, czy też kwestie dotyczące podstawowych regulacji prawnych oraz kar za nieudzielenie pomocy.

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej można odbyć na dowolnym urządzeniu cyfrowym, które ma dostęp do internetu. Nie ma również obowiązku odbywania kursu ciągiem. Szkolenie można w każdym momencie przerwać i powrócić do niego w najbardziej dogodnym czasie. Po przerobieniu materiału oraz uzyskaniu wymaganej liczby punktów wystawiamy zaświadczenie zgodne z wymaganiami MEN i PIP.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu
Krzysztof Trześniewski
Opiekun klienta- instruktor
BHP, PPOŻ, KPP
Tel.: 602 404 993
Email: szkolenia@icebhp.pl
Internetowe Centrum Edukacji BHP i PPOŻ
www.icebhp.pl

Zaufali Nam